img
logo
Hızlı Menü
Arama

Yardım - Teknik Destek

ALB Acil Yardım ile Yardım Almak Çok Kolay

Uluslararası güvenilirliğe sahip TeamViewer programının alt yapısını kullanan ALB Acil Yardım programı, sizlere sunduğumuz yazılımsal çözümlerde yaşadığınız teknik sıkıntıları daha doğru öğrenme, tanımlama ve giderme amacıyla kullanılmaktadır.

Tek yapmanız gereken; yaşadığınız sıkıntıyı Müşteri Temsilcilerimize telefon aracılığıyla bildirmenizdir. Ardından, yaşamış olduğunuz probleminizin çözümü için Müşteri Destek Personeli ve Bilgi İşlem Departmanı çalışanlarımız ALB Acil Yardım programı aracılığıyla sizin ekranınıza bağlanarak, teknik probleminize yardımcı olacaklardır.

5 gün 24 saat yanınızda

Yaşadığınız teknik sıkıntıların çözümü için sitelerde kendinizi kaybetmeyin. Çalışanlarımız, sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve memnuniyetinizi sağlamak için piyasaların açık olduğu her gün 24 saat boyunca hemen yanı başınızda.

Kullanımı basit

ALB Acil Yardım programını indirip çalıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken; telefon aracılığıyla uygulamanın ID ve Şifre bilgilerinizi paylaşmaktır. Ardından, Bilgi İşlem ekibimiz yaşamış olduğunuz sıkıntıyı inceleyerek size çözüm önerecektir.

Yüksek güvenlik ürünü

Bilgisayarınıza bağlanan teknik destek ekibi, sizden izin isteyerek; sizin vereceğiniz talimatlar doğrultusunda kullandığınız uygulamanızı inceleyip, size çözüm sunacaklardır. Eğer sadece ekranınızı paylaşmak istiyorsanız, sağ alt köşede beliren TeamViewer kutusundaki kullanıcının isminin yan tarafındaki "Fare" ikonuna tıklayarak, bilgisayarınıza bağlanan kullanıcının kontrol yetkisini kısıtlayabilirsiniz.

Uygulama her bir sefer yeni bir şifre üretmektedir, bu sebepten ötürü; bağlantınız tamamlandıktan sonra, uygulamayı kapattığınız takdirde hiç bir şahıs, bilgisayarınıza daha önceden bağlanan personel dahil olmak üzere, bilgisayarınıza bağlanamaz. Ayrıca, bütün bağlantı bilgileri her iki bilgisayarda (bağlanan ve bağlanılan) kayıt edilmekte ve raporu tutulmaktadır. Bu rapor bilgilerine uygulamanın "Ayarlar" kısmından ulaşabilirsiniz.

ALB Acil Yardım programını indirip çalıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken; telefon aracılığıyla uygulamanın ID ve Şifre bilgilerinizi paylaşmaktır. Ardından, Bilgi İşlem ekibimiz yaşamış olduğunuz sıkıntıyı inceleyerek size çözüm önerecektir.

ALB Yatırım İle Çalışmanız İçin Birkaç Neden:
Güçlü
Sermaye
Güçlü sermayemiz ile kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
Geniş Ürün
Yelpazesi
Geniş ürün yelpazesi ile VİOP, endeskler, hisseler ve forex çiftleri gibi ürünlerle yatırımlarınızı değerlendirin.
EFT ve Havale İşlemlerinizde Hızlı Para Transferi
Haftanın 5 günü Eft ve Havale transfer işlemlerinizi gerçekleştirerek işlem yapma imkanı sağlıyoruz.
Alt Limitsiz
Hesap Açılışı
Alt limit olmadan dilediğiniz miktar ile hesabınızı açabilir, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.
Rekabetçi Komisyon Oranları
Rekabetçi komisyon oranları ile Alb Yatırım, müşterilerine sektördeki en rekabetçi ücret ve komisyonları sunuyor.
Analiz
Desteği
Alb Yatırım uzman kadrosu sizin için piyasa dinamiklerini takip ederek portföy önerileri, isabetli tahminler ve analiz desteği sunuyor.
Hemen Türkiye'nin Yatırım Şirketi'nde Yatırıma Başlayın
Hesap Aç
ALB YATIRIM MOBILE APP
Telefonundan Barkodu Tarat Uygulamamızı İndir ve Hemen Yatırıma Başla
img
Telefonundan Barkodu Tarat Uygulamamızı İndir ve Hemen Yatırıma Başla
Hızlı Linkler