img
logo
Hızlı Menü
Arama

26 Mayıs 2023


TEŞEKKÜR PLAKETİNİ AVCILAR KAYMAKAMI KEMAL İNAN VERDİ  


ALB Yatırım olarak, Sosyal Sorumluluk Projelerimiz ile toplumun dezavantajlı kesimleri başta olmak üzere bütün alanlarına dokunmayı da hedefliyoruz. Bu kapsamda İstanbul Avcılar Şehit Eyüp Çolakoğlu İlkokulunda, çocukların kişisel gelişimleri için hayata geçirilen projeye bağışta bulunduk. Yapılan çalışmalar kapsamında, okul binasında atıl bulunan zemin kat tamamen elden geçirilerek, ilkokul öğrencilerinin becerilerini, gelişimlerini, yeteneklerini sağlayacak eğitim atölyelerine dönüştürüldü. Söz konusu proje ile yaklaşık 250 öğrenci; ALB Yatırım’ın katkılarıyla kurulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi, Taş Boyama Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Modern Dans Atölyesi, Resim Atölyesi, Yaşam Beceri Atölyesi, Müzik Atölyesi, Kostüm Atölyesi ve Ebru Atölyesinde, ilgi ve beceri alanlarına göre, uzman öğretmenler eşliğinde eğitim görmeye başladı. 

Atölyelerin açılışı, okulda düzenlenen bir törenle gerçekleşti. Törene katılan Avcılar Kaymakamı Kemal İnan, katkılarından dolayı ALB Yatırım’a teşekkür plâketini takdim etti. Plaketi, ALB Yatırım adına Kurumsal İletişim Müdürü Ö. Faruk Bingöl aldı. Okul Müdürü Ferhat Kurt da ALB Yatırım’ın katkılarının çok kıymetli olduğunu, bu sayede çocuklar için çok güzel eğitim ortamları hazırlayabildiklerini vurguladı.

ALB Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Salih Albayrak “Her şeyin başı eğitim. Biz de eğitime verdiğimiz bu desteklerle, çocuklarımıza iyi imkânlar sunulmasını istedik. Aynı zamanda, kendilerini hayata en iyi şekilde hazırlamaları için, onların fırsat eşitliğine katkıda bulunmayı arzuladık. Çünkü gayet iyi biliyoruz ki, çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirirsek, ülkemizin geleceğini de o kadar teminat altına almış oluruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaş

ALB Yatırım İle Çalışmanız İçin Birkaç Neden:
Güçlü
Sermaye
Güçlü sermayemiz ile kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
Geniş Ürün
Yelpazesi
Geniş ürün yelpazesi ile VİOP, endeskler, hisseler ve forex çiftleri gibi ürünlerle yatırımlarınızı değerlendirin.
EFT ve Havale İşlemlerinizde Hızlı Para Transferi
Haftanın 5 günü Eft ve Havale transfer işlemlerinizi gerçekleştirerek işlem yapma imkanı sağlıyoruz.
Alt Limitsiz
Hesap Açılışı
Alt limit olmadan dilediğiniz miktar ile hesabınızı açabilir, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.
Rekabetçi Komisyon Oranları
Rekabetçi komisyon oranları ile Alb Yatırım, müşterilerine sektördeki en rekabetçi ücret ve komisyonları sunuyor.
Analiz
Desteği
Alb Yatırım uzman kadrosu sizin için piyasa dinamiklerini takip ederek portföy önerileri, isabetli tahminler ve analiz desteği sunuyor.
Hemen Türkiye'nin Yatırım Şirketi'nde Yatırıma Başlayın
Hesap Aç
ALB YATIRIM MOBILE APP
Telefonundan Barkodu Tarat Uygulamamızı İndir ve Hemen Yatırıma Başla
img
Telefonundan Barkodu Tarat Uygulamamızı İndir ve Hemen Yatırıma Başla
Hızlı Linkler